Pincemester/Borászati munkatárs

  • Cég neve

    Laposa Birtok Kft.

  • Munkavégzés helye

    8261 Badacsonytomaj

  • Fizetés

    Nettó 300e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A Badacsony szívében elhelyezkedő, családi tulajdonban lévő Laposa Birtok keresi új pincemesterét és borászati munkatársát
Feladatok:
- A borászati folyamatok operatív felügyelete a borász irányítása alatt
- A szőlőfeldolgozástól a palackozásig terjedő munkafolyamatok elvégzése, azok minden lépésének koordinálása
- Palackozás, borászati gépek kezelése, fokozatos betanulás mellett
- A borászati létesítmények, berendezések karbantartásának és tisztán tartásának biztosítása
- A borászati csapat munkájának támogatása, az egyes feladatok hatékony elosztása
- A borászati eljárások dokumentálása, a minőségellenőrzési folyamatok nyomon követése
- Az éves termelési tervek megvalósításának támogatása, a termelési célok elérésének biztosítása.

Elvárások

- Szakirányú végzettség (pl. borászat, mezőgazdaság) vagy releváns szakmai tapasztalat a borászat területén.
- Jó szervezőkészség, problémamegoldó képesség és csapatszellem
- Fizikai terhelhetőség, munkabírás és önálló munkavégzés
- Precíz, megbízható munkavégzés, magas szintű higiéniai és minőségi elvárások
- Alapszintű számítógépes ismeretek
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk, amennyiben elkötelezett a szakmai iránt

Amit kínálunk

• Versenyképes fizetés, stabil munkahely a csodás hangulatú Badacsony szívében.
• Dinamikus munkakörnyezet, változatos feladatok.
• Szakmai fejlődési lehetőség egy elismert és innovatív családi birtokon.
• A birtok széleskörű borportfóliójával való közvetlen munka.

Céginformáció

30 éve műküdő családi borászatunk Badacsony központjában található, ahol évi közel 600.000 palack bort készítünk.
Csapatunk stabil, fiatalos tagokkal rendelkezik, ahol kiemelten fontos számunkra a jó hangulatban és összhangban történő munkavégzés.
Csatlakozzon hozzánk a Laposa Birtokon, és legyen részese a magyar borászat egyik legkiemelkedőbb területének sikerében!

Várjuk jelentkezését egy bemutatkozó email vagy Önéletrajz formájában bérigény megjelöléssel!